Nice Resort Pattaya

75 zdjęć
Sprawdź pokoje i ceny
Przyjazd
Wybierz datę
Wyjazd
Wybierz datę
Pokoje i Goście2 Gości, 1 pokój
Otworzymy Booking.com w nowej karcie w celu uczciwego porównania.
Nice Resort Pattaya
$$$$

Przegląd

3-gwiazdkowy Nice Resort Pattaya znajduje się w dzielnicy Pattaya Centralna oraz zapewnia możliwość szybkiego dojazdu do lotniska Pattaya w ciągu 48 minut jazdy. Ten 38-pokojowy hotel serwuje potrawy kuchni azjatyckiej przygotowywane w restauracji a la carte na miejscu.

Lokalizacja

Pattaya Walking Street leży zaledwie 25 min spacerem od tego hotelu, a Muzeum Butelek jest zaledwie w 2 km. Ten obiekt oferuje bliskość naturalnych atrakcji turystycznych, takich jak Mini Siam Pattaya Thailand (2 km) i Świątynia Prawdy (3 km). Atrakcje kulturalne w okolicy to Muzeum Misiów Pluszowych, położony w odległości krótkiej przejażdżki od hotelu.

Jedzenie

Doświadczenie gastronomiczne można uzyskać w restauracji Mix Bistro, która oferuje kuchnię tajską i znajduje się około 400 m od tego obiektu noclegowego.

Przydatne informacje
Przyjazd/Wyjazd
od 14:00-23:59
do 12:00
Udogodnienia
Darmowy prywatny parking dostępny jest na miejscu.
Bezpłatny bezprzewodowy Internet jest dostępny w całym hotelu.
Inne informacje
Śniadanie
Hotel oferuje śniadanie pełne w cenie THB 100 za dobę hotelową od osoby. 
Dziecko i dodatkowe łóżka
W pokoju nie ma dodatkowych łóżek.  W pokoju nie ma łóżeczek niemowlęcych. 
Zwierzęta domowe
Zwierzęta domowe nie są akceptowane.
Budynek
Liczba pokoi:39
Dawna nazwa
nice shot resort pattaya
Cennik
Sprawdź dostępność i ceny dla swoich terminów już teraz!

Udogodnienia

Główne udogodnienia

Bezpłatne Wi-Fi
Parking
Przechowalnia bagażu
Całodobowa recepcja

Recepcja czynna 24h na dobę

Posiłki/ Napoje

Restauracja

Transfery

Autobus na lotnisko

Basen

Basen zewnętrzny

Pralnia

Usługi

  • Autobus na lotnisko
  • Wynajem samochodów
  • Pralnia

Wyżywienie

  • Restauracja

Rekreacja

  • Basen zewnętrzny
  • Ogród

Wyposażenie pokoju

  • Kącik dzienny
  • Przebieralnia

Łazienka

  • Bezpłatny zestaw kosmetyków

Kuchnia

  • Lodówka
  • Czajnik

Media

  • Telewizor LCD
  • Telewizja kablowa/ satelitarna
Pokaż wszystkie udogodnieniaUkryj udogodnienia

Podstawowe informacje o Nice Resort Pattaya

💵 Najniższa cena pokoju 154 PLN
📏 Odległość do centrum 1.8 km
🗺️ Ocena lokalizacji 8.4
✈️ Odległość do lotniska 45.8 km
🧳 Najbliższe lotnisko Lotnisko Pattaya, UTP

Lokalizacja

Adres
Adres został skopiowany.
4/22 Moo 6, Tambon Nakluea, Ampur Banglamung, Pattaya, Tajlandia
Widok mapy
4/22 Moo 6, Tambon Nakluea, Ampur Banglamung, Pattaya, Tajlandia
  • Atrakcje turystyczne
  • W pobliżu
  • Restauracje
  • Hotele w pobliżu
Alcazar Cabaret
520 m
Restauracja
Kadoya Restaurant
200 m
Restauracja
Red Chilli
24.4 km
Restauracja
Dat Coffee Shop
530 m
Restauracja
Spices Bar and Grill by Bob Sahni
390 m
Restauracja
Cafe Arte
390 m
Restauracja
Coffee Sheema
23.7 km
Restauracja
Klein Vlaanderen Restaurant
23.8 km
Restauracja
Kaomangai Yatai
23.8 km

Opinie o Nice Resort Pattaya

10.0 /10
Idealnie
1 opinia
Zweryfikowane opinie  
Odkryj najwyżej oceniane opcje dzięki recenzjom, które weryfikujemy na naszej stronie i w Booking.com.
Byłeś/byłaś tu?
Podziel się swymi doświadczeniami z nami.
Napisz recenzję

Często zadawane pytania (FAQ) o Nice Resort Pattaya

Jakie zabytki blisko Nice Resort Pattaya mogę zwiedzić?
Atrakcje, którym warto poświęcić czas to, między innymi, Muzeum sztuki Art in Paradise oraz Centrum handlowe Central Festival, położone odpowiednio w nie więcej niż 1 km i 17 min pieszo od Nice Resort Pattaya.
Jakie lotnisko znajduje się w pobliżu hotelu Nice Resort Pattaya?
Lotnisko Pattaya leży w 50 km od hotelu Nice Resort Pattaya i dostać się tam można w ciągu 48 minut jazdy.
Czy hotel Nice Resort Pattaya ma parking na miejscu?
Tak, hotel Nice Resort Pattaya oferuje bezpłatny prywatny parking na terenie.
Czy mogę zjeść lunch lub obiad gdzieś w pobliżu tego hotelu?
Restauracje w pobliżu tego hotelu obejmują Fu Man Lou (niezbyt daleko) z kuchnią chińską, a także Da Cionso e Lino (w 550 m) z serwowaniem dań kuchni włoskiej.
Sprawdź pokoje i ceny
Przyjazd
Wybierz datę
-
Wyjazd
Wybierz datę
Pokoje i Goście2 Gości, 1 pokój